Spotkanie świąteczne w Skarżysku-Kamiennej. Zapalą światełka na choince obok dworca kolejowego

2022-12-09 12:15
Choinka w Skarżysku-Kamiennej
Autor: Facebook/Konrad Kronig - prezydent Skarżyska-Kamiennej Podobnie jak w poprzednich latach władze Skarżyska-Kamiennej zapraszają mieszkańców na świąteczne spotkanie obok dworca PKP.

W poniedziałek 12 grudnia na skwerze przy ulicy Niepodległości w Skarżysku-Kamiennej odbędzie się spotkanie świąteczne. Władze miasta zapraszają mieszkańców do udziału w tym wydarzeniu.

Początek imprezy o godzinie 16.30. Organizatorzy zapalą światełka na miejskiej choince, która stanie w pobliżu dworca kolejowego przy ulicy Niepodległości. Przygotowali także świąteczne upominki. Będzie wspólne śpiewanie kolęd i poczęstunek. Zapowiada się piękna i kolorowa impreza. Prezydent Skarżyska Konrad Kronig wraz ze swoimi współpracownikami zaprasza do udziału całe rodziny.

Każdego roku choinka miejska cieszy się dużym zainteresowaniem w okresie świąteczno-noworocznym. Stanowi ozdobę tej części miasta, to dla wielu także ulubione miejsce na sesje zdjęciowe.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE