Prezydent Kielc powoli wraca do zdrowia po wypadku

2022-05-16 12:57
Bogdan Wenta
Autor: Bogdan Wenta/Facebook Bogdan Wenta

Bogdan Wenta jeszcze nie wrócił do pracy po wypadku na rowerze. Jak informuje jego rzecznik Marcin Januchta, dziś prezydent Kielc nie pojawił się w ratuszu.

- Na ten moment nie jestem w stanie odpowiedzieć na pytanie, kiedy pan prezydent wróci do pracy. Potrzebuje jeszcze trochę czasu, żeby dojść do siebie – mówi nam Marcin Januchta, rzecznik prezydenta Kielc.

Przypomnijmy, że Bogdan Wenta uległ wypadkowi w ubiegłą środę. Do tego zdarzenia doszło na ulicy Ściegiennego. Przyczyna była prozaiczna - koło roweru zjechało ze ścieżki, a samorządowiec nie zdołał utrzymać równowagi. Później okazało się, że złamał lewą łopatkę i żebro. W czwartek przeszedł operację w szpitalu na Czarnowie.

- Na drugi dzień pan prezydent wrócił do domu. Czuje się względnie dobrze, na tyle, na ile dobrze może się czuć osoba po takim urazie – zaznacza Marcin Januchta.

Obowiązki Bogdana Wenty przejęła jego pierwsza zastępczyni Bożena Szczypiór.

Nowe radiowozy. Policja pokazała je w Targach Kielce

QUIZ. Na te pytania można odpowiedzieć tylko TAK lub NIE. Komplet punktów zdobywają nieliczni

Pytanie 1 z 15
Czy Słońce kręci się wokół Ziemi?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE