Policja szuka sprawcy wypadku

2022-11-23 9:14
Policja
Autor: Getty Images

Kieleccy policjanci szukają sprawcy wypadku, do którego w ubiegłym tygodniu doszło na ul. Pakosz. Kierowca i pasażer jednego z aut uciekli wówczas z miejsca zdarzenia.

Jak wynika z dotychczasowych ustaleń funkcjonariuszy, 16 listopada ok. godziny 12.50 w Kielcach na ul. Pakosz nieznany dotąd kierujący pojazdem marki Alfa Romeo doprowadził do zdarzenia drogowego z pojazdami marki Toyota i Seat, po którym zbiegł z miejsca zdarzenia.

- Osoby, które były świadkami lub mają wiedzę na temat zdarzenia drogowego zaistniałego proszone są o zgłoszenie się do Wydziału Przestępstw i Wykroczeń w Ruchu Drogowym Komendy Miejskiej Policji w Kielcach przy ul. Kołłątaja 4, pokój 45 w godzinach 8-15 lub kontakt telefoniczny pod nr telefonu 47 802 37 20 lub 47 802 37 31 albo tel. 112, który jest czynny całą dobę - apeluje mł. asp. Małgorzata Perkowska-Kiepas, oficer prasowy KMP w Kielcach.

Zajechał drogę i doprowadził do kolizji. Wszystko się nagrało

Jak dobrze znasz film "Psy"? Sprawdź się w naszym quizie!

Pytanie 1 z 8
Jakie miasta pełniły rolę plenerów podczas produkcji filmu?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE