Plaga pijanych nad zalewem w Sielpi. Kolejni zatrzymani

2022-08-08 11:02
Plaga pijanych nad zalewem w Sielpi
Autor: Pixabay

Policjanci z Nieetatowego Zespołu Policji Wodnej patrolując w miniony weekend łodzią motorową teren zalewu w Sielpi, ujawnili kolejnych kierujących znajdujących się pod wpływem alkoholu. Wszyscy zostali ukarani mandatami karnymi.

Funkcjonariusze Nieetatowego Zespołu Policji Wodne z koneckiej jednostki podczas służby dbając o bezpieczeństwo osób wypoczywających nad zalewem w Sielpi, patrolują regularnie teren akwenu przy wykorzystaniu łodzi motorowej. W miniony weekend policjanci ujawnili 12 osób, które to zdecydowały się na poruszanie rowerkami wodnym będąc po wpływem alkoholu. Za swoje nieodpowiedzialne zachowanie wszyscy zostali ukarani mandatami karnymi. Niechlubnym rekordzistą ostatniego weekendu nad sielpiańskim zalewem był 33-latek, który kierował rowerkiem wodnym mając dwa promile alkoholu w organizmie.

Tego się nie spodziewali. Policjanci polowali na pieszych i rowerzystów z drona!

QUIZ. Jedzenie na literę G

Pytanie 1 z 20
Gołąbki to:
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE