Nowa kanalizacja w gminie Masłów. Podpisano właśnie umowę na budowę sieci

2020-02-07 9:51
Umowa na budowę kanalizacji w Barczy podpisana
Autor: Wodociągi Kieleckie Umowa na budowę kanalizacji w Barczy podpisana

Kolejna miejscowość w północnej części gminy Masłów będzie miała nową kanalizację. W siedzibie Wodociągów Kieleckich podpisano umowę na budowę sieci w miejscowości Barcza. Inwestycja przewiduje budowę trzech kilometrów kanalizacji za ponad 2,5 mln zł.

Jak poinformował Ziemowit Nowak, rzecznik Wodociągów Kieleckich, kontrakt przewiduje budowę trzech kilometrów kanalizacji wraz z odcinkami należącymi do sieci. Całość ma być gotowa do września tego roku.

- Wodociągi Kieleckie dotrzymują zobowiązań - mówi nam Ziemowit Nowak. - Obiecaliśmy mieszkańcom północnej części gminy Masłów, że o nich nie zapomnimy i że dotrze do nich kanalizacja. Teraz spełniamy te obietnice – dodał.

Inwestycję wykona lokalna firma z Kostomłotów Pierwszych. - Jej wartość to nieco ponad 2,5 mln zł - zaznacza rzecznik Wodociągów Kieleckich.

Cała inwestycja realizowana będzie w ramach projektu unijnego, zakładającego poprawę gospodarki ściekowej na terenie kieleckiego obszaru metropolitalnego.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE