Mężczyzna zaginął pod Końskimi. Trwają poszukiwania, w akcji policyjny śmigłowiec

2023-01-17 15:44

W okolicach Końskich od poniedziałku trwają poszukiwania zaginionego Zdzisława Lachowskiego. Policja apeluje o pomoc i wskazówki, które mogłyby pomóc odnaleźć mężczyznę.

78-letni mieszkaniec Rogowa w gminie Końskie wyszedł z domu w poniedziałek 16 stycznia. Do tej pory (wtorkowe popołudnie) do niego nie powrócił. Mężczyzna ostatni raz widziany był jak szedł w kierunku lasu w rejonie cmentarza w swojej miejscowości.

Jak informuje zespół prasowy świętokrzyskiej policji, w działaniach udział bierze kilkudziesięciu policjantów. - Z powietrza wspiera nas policyjny Sokół Małopolska Policja, a na ziemi strażacy Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Kielcach, mieszkańcy pobliskich miejscowości, a także rodzina i znajomi zaginionego. Wszystkich mogących mieć informacje dotyczące zaginionego, prosimy o kontakt z dyżurnym komendy powiatowej w Końskich - 47 8047 205 - apelują świętokrzyscy policjanci.

Poniżej podajemy rysopis poszukiwanego.

Zaginiony Zenon Lachowski z gminy Końskie
Autor: Świętokrzyska Policja Mężczyzna ma 163 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała, włosy krótkie siwe. W chwili zaginięcia najprawdopodobniej ubrany był w spodnie materiałowe koloru ciemnego, ciemną koszulę w kratę, ciemny sweter oraz ciemny polar. Na głowie posiadał ciemna czapkę zimową z daszkiem.
Złodziej na stacji paliw w gminie Waśniów koło Ostrowca Świętokrzyskiego
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE