Ksiądz oszukany na ponad 300 tys. zł

2021-12-30 8:34
kryptowaluty
Autor: MichaelWuensch/cc0/pixabay kryptowaluty

Ponad 300 tys. zł stracił 52-letni kielczanin, który chciał zainwestować pieniądze w kryptowaluty. Według nieoficjalnych informacji, chodzi o proboszcza jednej z parafii. Taka sytuacja miała miejsce w przeddzień świąt Bożego Narodzenia. Sprawców oszustwa wciąż szuka policja.

- Pokrzywdzony w dniu 22 grudnia otrzymał telefon o możliwości inwestycji finansowych. Zgłaszający, zgodnie z poleceniem, zainstalował na swoim komputerze program, a następnie dokonywał logowania na konto bankowe i inwestował w kryptowaluty. Kolejnego dnia 52-latek zorientował się, że z jego konta zniknęły pieniądze – o szczegółach oszustwa opowiada Karol Macek, oficer prasowy kieleckiej policji.

- W tej sprawie czynności prowadzą funkcjonariusze z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Kielcach. Do chwili obecnej nikt nie usłyszał zarzutów. Postępowanie jest w toku – dodaje Karol Macek.

To kolejny dowód na to, że robiąc cokolwiek w sieci, trzeba zachować czujność.

Autobus gnał ulicami jak szalony!

QUIZ: Największe dramy 2021 roku

Pytanie 1 z 12
Pewna gwiazda napisała na Twitterze, że nie zamierza się szczepić przeciwko COVID-19, ponieważ kolega jej kuzyna został po szczepieniu impotentem. Tę informację zdementował minister zdrowia kraju, w którym rzekomy mężczyzna mieszka. O kim mowa?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE