Każdy może zostać Świętym Mikołajem! Akcja charytatywna dla dzieci

2021-11-24 19:15
Mikołajki
Autor: pixabay zdjęcie ilustracyjne

Każdy może zostać Świętym Mikołajem i podarować odrobinę radości dzieciom - przekonuje Politechnika Świętokrzyska w Kielcach i zachęca do udziału w akcji charytatywnej - " Politechnika i Przyjaciele na Mikołaja".

Uczelnia chce spełnić skromne marzenia dzieci i przygotować dla nich paczki mikołajkowe.

Zbieramy najpotrzebniejsze rzeczy dla palcówek opiekuńczo - wychowawczych i wsparcia dziennego w Kielcach. Aby zostać świętym Mikołajem nie trzeba wiele, każdy z nas może nim zostać. Można kupić rękawiczki, ozdoby świąteczne, opaski do włosów, ozdoby do dekoracji pokoju - ramki, oświetlenie ledowe, czy środki czystości, albo słodycze. Każda, nawet najmniejsza rzecz jest cenna - zapewnia Emilia Ćwikła, kierownik Akademickiego Centrum Kariery Politechniki Świętokrzyskiej.

Aby wziąć udział w zbiórce, wystarczy do 30 listopada przynieść najpotrzebniejsze artykuły i produkty i włożyć do pudeł w holach na parterze przy wejściu do każdego budynku Politechniki Świętokrzyskiej.

Dodatkowo w ramach akcji zbieramy nowe lub używane, ale w dobrym stanie - laptopy, monitory, płaskie komputery, myszki, klawiatury, drukarki kolorowe, aby ułatwić tym dzieciom naukę w szkole. Jeśli ktoś może przekazać taki sprzęt placówkom, prosimy o kontakt z Akademickim Centrum Kariery Politechniki Świętokrzyskiej - dodaje Emilia Ćwikła.

Hubert Hurkacz trenował z dziećmi w Gdańsku

Ile jest w tobie z dziecka? Sprawdź, czy umiesz się bawić!

Pytanie 1 z 9
Twoja mama znalazła w domu twoje stare książeczki zbajkami. Pyta, co z nimi zrobić?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE