Każdy może zostać Świętym Mikołajem! Akcja charytatywna dla dzieci

2021-11-24 19:15
Mikołajki
Autor: pixabay zdjęcie ilustracyjne

Każdy może zostać Świętym Mikołajem i podarować odrobinę radości dzieciom - przekonuje Politechnika Świętokrzyska w Kielcach i zachęca do udziału w akcji charytatywnej - " Politechnika i Przyjaciele na Mikołaja".

Uczelnia chce spełnić skromne marzenia dzieci i przygotować dla nich paczki mikołajkowe.

Zbieramy najpotrzebniejsze rzeczy dla palcówek opiekuńczo - wychowawczych i wsparcia dziennego w Kielcach. Aby zostać świętym Mikołajem nie trzeba wiele, każdy z nas może nim zostać. Można kupić rękawiczki, ozdoby świąteczne, opaski do włosów, ozdoby do dekoracji pokoju - ramki, oświetlenie ledowe, czy środki czystości, albo słodycze. Każda, nawet najmniejsza rzecz jest cenna - zapewnia Emilia Ćwikła, kierownik Akademickiego Centrum Kariery Politechniki Świętokrzyskiej.

Aby wziąć udział w zbiórce, wystarczy do 30 listopada przynieść najpotrzebniejsze artykuły i produkty i włożyć do pudeł w holach na parterze przy wejściu do każdego budynku Politechniki Świętokrzyskiej.

Dodatkowo w ramach akcji zbieramy nowe lub używane, ale w dobrym stanie - laptopy, monitory, płaskie komputery, myszki, klawiatury, drukarki kolorowe, aby ułatwić tym dzieciom naukę w szkole. Jeśli ktoś może przekazać taki sprzęt placówkom, prosimy o kontakt z Akademickim Centrum Kariery Politechniki Świętokrzyskiej - dodaje Emilia Ćwikła.

Hubert Hurkacz trenował z dziećmi w Gdańsku

Ile jest w tobie z dziecka? Sprawdź, czy umiesz się bawić!

Pytanie 1 z 9
Twoja córeczka prosi cię, żebyś pobawiła się z nią lalkami
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE