Kamil Kuzera trenerem Korony

2022-11-23 20:28
Kamil Kuzera, trener Korony Kielce
Autor: CyfraSport Kamil Kuzera, trener Korony Kielce

Kamil Kuzera oficjalnie trenerem piłkarzy Korony Kielce. Taką decyzję ogłosiły władze klubu. Trudno tu mówić o niespodziance, bo ostatnio tymczasowy szkoleniowiec żółto - czerwonych był faworytem ​do objęcia tego stanowiska.

- Kielce to mój dom, Korona to mój klub. Tu stawiałem pierwsze piłkarskie kroki. Czas na nowe wyzwania. Podjąłem się ważnego zadania, chcę zbudować drużynę odpowiedzialną, która walczy i zwycięża. Wierzę, że z Waszym wsparciem osiągniemy cel, bo Korona to nasza wspólna odpowiedzialność - powiedział Kamil Kuzera oficjalnej stronie Korony.

Dodajmy, że 39-letni szkoleniowiec był dotychczas trzykrotnie tymczasowym trenerem kieleckiej drużyny. Wcześniej jako zawodnik grał na pozycji obrońcy, między innymi w Wiśle Kraków, Górniku Zabrze czy oczywiście w Koronie, w której zakończył karierę piłkarską.

W ekstraklasie rozegrał w sumie 91 meczów, w których strzelił dwa gole. Teraz ma za zadanie utrzymać żółto - czerwonych na najwyższym szczeblu rozgrywek.

Rzecznik PZPN po meczu Polski z Meksykiem

Jak dobrze znasz film "Psy"? Sprawdź się w naszym quizie!

Pytanie 1 z 8
Jakie miasta pełniły rolę plenerów podczas produkcji filmu?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE