Gra miejska ”Dziennik odkrywcy ” - na aktywne spędzenie ostatnich dni lata

2020-09-16 14:57 MC
Kielce
Autor: UM Kielce

Nie trzeba wyjeżdżać daleko, by stać się odkrywcą! - zapewnia Instytut Dizajnu w Kielcach i proponuje grę miejską ”Dziennik odkrywcy – Galaktyka instytucji”.

Uczestnicy gry będą mieli za zadanie uzupełnić ”Mapę Odkrywcy”, odwiedzając atrakcje centrum Kielc, poznając ich najciekawsze zbiory, rozwiązując zagadki lub mierząc się z zadaniami przygotowanymi przez instytucje kultury.Poszukiwanie naklejek odbędzie się w 26.09.20 w godz. 11:00-17:00. Wyprawę można rozpocząć w dowolnej instytucji, która bierze udział w zabawie.Do odwiedzenia będzie 5 instytucji:1) Ogród Botaniczny2) Mediateka na Dworcu Autobusowym3) Kielecki Centrum Kultury wraz z Kubkiem Ciepłej Kultury4) Galeria Współczesnej Sztuki Sakralnej ”Dom Praczki”5) Wojewódzki Dom KulturyUczestnikom gry organizatorzy gwarantują darmowe wejście na wystawy stałe w powyższych instytucjach.Dla pierwszych osób, które zbiorą komplet naklejek i dostarczą go do Instytutu - kosmiczne miseczki przygotowane w ID.

Na wszystkich, którzy ukończą grę, czeka zadanie finałowe w ID. Będzie można wylepić wraz z nami produkt, który będzie uczestniczył w wypale plenerowym raku na terenie Wzgórza Zamkowego.

Balonowy Fly Fest w Piotrkowie Trybunalskim