Festiwal Kolorów w Kielcach z atrakcjami. Zabawa będzie na dachu Galerii Korona

i

Autor: Pixabay

Impreza

Festiwal Kolorów w Kielcach z atrakcjami. Zabawa będzie na dachu Galerii Korona

2023-06-23 13:47

W niedzielę 25 czerwca na dachu Galerii Korona w Kielcach odbędzie się Festiwal Kolorów. Organizatorzy zapowiadają wiele atrakcji.

- To popularna zabawa polega na wyrzucaniu w górę przez tysiące ludzi kolorów holi, które tworzą wielką barwną chmurę! Cały festiwal wypełnia atmosfera wiecznej wesołości. Młodzi i starsi, wszyscy tańczą, śpiewają i bawią się, rzucając kolory w powietrze! To idealne miejsce aby się wyszaleć i zrobić niesamowite zdjęcia. Jesteśmy pionierem kolorowych imprez w Polsce, zorganizowaliśmy ich kilkaset na terenie całego kraju, uczestnicy co roku wracają, aby razem z nami się bawić i obsypywać Kolorami Holi - zachęcają organizatorzy imprezy.

Jak dodają, to wydarzenie dla każdego, wiek nie ma tu znaczenia. Festiwal rozpocznie się w niedzielę 25 czerwca o godzinie 15 na dachu Galerii Korona przy ulicy Świętokrzyskiej w Kielcach. Potrwa do 19. Wstęp jest wolny. Organizatorzy zapewniają dostęp do jedenastu różnych kolorów, które potem łatwo schodzą z ubrań.Jak zapowiadają inicjatorzy wydarzenia, kolry są przyjazne środowisku, nieszkodliwe, niealergiczne i posiadają odpowiednie certyfikaty.

O dobrą muzykę dla uczestników zadba didżej.

Świętokrzyskie. Festyn Kielce dla Ciebie obok dworca autobusowego
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE