Dart jest dla każdego. Wystarczy chcieć!

2022-12-01 15:38
Dart
Autor: Pexels

Popularne lotki to gra, która nie ma ograniczeń wiekowych czy fizycznych. Zagrać może każdy, wystarczy tylko chęć na taką formę rozrywki. Jedna z lokalizacji w Kielcach kompletnie bezpłatnie oferuje naukę darta dla każdego.

"Grę w lotki" każdy zna, ale czy każdy próbował wziąć się poważnie za ten sport? Okazuje się, że Kielce to jedno z miast w Polsce gdzie odbywają się ciekawe turnieje zrzeszające profesjonalistów i amatorów darta.

Grand Prix Darts to turniej rankingowy, czyli gramy w ciągu całego roku. Gramy 50 turniejów i 50 eliminacji. Każda eliminacja jest punktowana do rankingu ogólnego. Pod koniec całego roku najlepszych dwudziestu czterech graczy z tego rankingu gra turniej Masters o nagrody rzeczowe i sławę - mówi o turnieju Tomasz Orliński, założyciel kieleckiego stowarzyszenia Darta.

Rzecznik PZPN po awansie do 1/8 finału MŚ

Tej rozrywki spróbować może dosłownie każdy. Kieleckie stowarzyszenie daje wiele możliwości rozwoju w tym sporcie. Wystarczą chęci.

Żeby zacząć grać w darta tą tak naprawdę tylko trzeba mieć chęci i czas, żeby przyjść. Tarcze są powieszone na ścianach, lotki są dostępne, także każdy może spróbować sobie takiej gry. Nawet nie jak na turnieju, to w każdy czwartek organizowana jest Akademia Darta, która jest bezpłatna. Można sobie przyjść od godziny 17.00 co czwartek zobaczyć, jak to wygląda i porzucać sobie lotkami, no i zobaczyć czy nas to kręci, czy też nie - dodaje założyciel kieleckiego stowarzyszenia darta.

Więcej o darcie znajdziecie na facebooku kieleckiego stowarzyszenia darta.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE