Aktualny obrońca tytułu pokonany. Łomża VIVE Kielce ogrywa Vardar!

2020-11-20 8:57
Alex Dujshebaev, Łomża Vive Kielce
Autor: CyfraSport

Aż trzy tygodnie przyszło wszystkim czekać na kolejne spotkanie mistrzów Polski z Vardarem. I na pewno nikt nie poczuł się zawiedziony spektaklem, jaki miał miejsce w Macedonii. Szczypiorniści Łomża VIVE Kielce pokonało Skopje 33:29 i utrzymali pozycję lidera grupy A.

Co ciekawe, to pierwsza wygrana kieleckiego zespołu w siedzibie Vardara od pięciu lat! - Mieliśmy dużo szczęścia! To był dopiero czwarty mecz dla Vardaru w ciągu trzech miesięcy, a to dla nich niesamowicie niewygodne. W dodatku gospodarze grali bez publiczności, a tutaj zawsze kibice dopingują bardzo mocno, są ósmym zawodnikiem na boisku. Bardzo się cieszymy, że dwa punkty jadą z nami do Kielc - komentował na gorąco Talant Dujszebajew.

- O zwycięstwie zadecydowała nasza obrona i dobra dyspozycja Andiego na bramce, który obronił kilka ważnych akcji, To, co Alex robił w ataku, jest niemożliwe! To jeden z naszych najważniejszych zawodników dzisiaj - komentował Branko Vujović.

Bardzo dobre zawody tego dnia rozgrywał Alex Dujshebaev, który był najskuteczniejszym zawodnikiem Łomży Vive Kielce. Dziesięć z jedenastu rzutów Hiszpana znalazło drogę do siatki. Kielczanie za tydzień podejmą Vardar w ramach rewanżu w Hali Legionów. Ten mecz w środę o godz. 20:45.

We Wrocławiu powstaje szpital tymczasowy
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE