28-latek miał blisko kilogram amfetaminy. Grozi mu 10 lat więzienia

2022-08-12 12:56
27-latek miał blisko kilogram amfetaminy
Autor: Pixabay

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim, zatrzymali 28 - letniego mężczyznę, u którego podczas przeszukania znaleźli narkotyki. Funkcjonariusze zabezpieczyli blisko kilogram amfetaminy. Za to przestępstwo ustawodawca przewidział karę do 10 lat pozbawienia wolności.

W minioną środę funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego ostrowieckiej komendy wykonując swoje czynności w oparciu o informację przekazaną przez kolegów z Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach, dokonali przeszukania w jednym z mieszkań na terenie naszego miasta. Policjanci podejrzewali, iż w lokalu mogą znajdować się substancje zabronione. Przeczucie nie zawiodło i w trakcie czynności mundurowi zabezpieczyli blisko kilogram substancji wstępnie zidentyfikowanej jako amfetamina. W związku ze sprawą został zatrzymany 28- letni ostrowczanin. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Za o przestępstwo grozi kara od roku do lat 10 pozbawienia wolności.

ESKA Summer City w Galerii Katowickiej rozdaje kasiorę

QUIZ. Skróty światowych organizacji. Potrafisz je rozszyfrować?

Pytanie 1 z 10
Na początek coś łatwego. Co oznacza skrót ONZ?

Polub nasz fanpage ESKA Kielce News na Facebooku! Znajdziesz tam najświeższe informacje z Twojego miasta i okolicy

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE