Zbliża się 30. Finał WOŚP. Jak będzie wyglądał w Kaliszu?

2022-01-12 10:40
Zbliża się 30. Finał WOŚP. Jak będzie wyglądał w Kaliszu?
Autor: organizatorzy, mat.prasowe

30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zbliża się wielkimi krokami. Tegoroczny finał pod hasłem PRZEJRZYJ NA OCZY odbędzie się w niedzielę, 30 stycznia. W kaliskim sztabie WOŚP zarejestrowanych jest ponad 500 wolontariuszy. Jak będzie wyglądał ten dzień?

Występy rozpoczną się o godzinie 15.00 w Hali Arena. Na scenie zaprezentują się wokaliści Talent Studio, tancerze ze szkół Fabryka Tańca Różańscy i Sieraszewski Dance Studio. Swoje talenty pokażą także przedszkolaki z Kid’a Academy. Ci, którzy lubią rockowe brzmienia, mogą liczyć na sporą dawkę takiej muzyki. Na scenie pojawi się Gangsters Rock Band i Paradogs. Na sam koniec wystąpi SUBTERFUGE. Między koncertami odbędą się licytacje. O godzinie 20.00 tradycyjnie rozbłyśnie ŚWIATEŁKO DO NIEBA.

Jak będzie wyglądał harmonogram działań wolontariuszy?

Siedziba Sztabu WOŚP będzie w Hali Arena.

 08.00 - zbiórka wolontariuszy w holu głównym

                    - odprawa wolontariuszy w Hali (Policja, Szef Sztabu)

                    - wydanie puszek, identyfikatorów, serduszek (hol główny)

 10.00 - uruchomienie głównego punktu przyjmowania puszek (salka Fitness) 1 piętro.

 17.00 – zakończenie zbiórki w mieście

 18.00 – zakończenie zbiórki pod marketami

 20.00 zakończenie zbiórki w Hali Kalisz Arena

W niedzielę tj. 30 stycznia wszyscy Wolontariusze za okazaniem identyfikatora będą mogli bezpłatnie korzystać z przejazdów KLA aby dotrzeć i wrócić z miejsc zbiórek. Organizatorem imprezy jest Kaliski Sztab WOŚP 887 przy wsparciu Ośrodka Sportu, Rehabilitacji i Rekreacji w Kaliszu.

Quiz. Kultowe cytaty i sceny z "Dnia Świra". Ten film zna każdy Polak

Pytanie 1 z 15
"Gdy szykuję śniadanie, zwykle se o korkach słucham. Jak tkwią te ch**e w tych j***nych autach" - mówi Miauczyński, po czym rozsypuje na podłogę...
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE