Wolontariusze Szlachetnej Paczki w Kaliszu potrzebują wsparcia podczas Weekendu Cudów!

2021-12-05 11:28
Wolontariusze Szlachetnej Paczki w Kaliszu potrzebują wsparcia podczas Weekendu Cudów!
Autor: maraj, eska.pl na zdj. Finał Szlachetnej Paczki w Kaliszu 2020r.

To już ostatnia prosta. Weekend Cudów zbliża się wielkimi krokami. W tym roku wolontariusze z Kalisza odwiedzili ponad 220 rodzin. 11 i 12 grudnia paczki trafią do ponad 130 rodzin z Kalisza i okolic! Dlatego potrzebne jest wsparcie w dowożeniu prezentów.

Przygotowanie finału to spore wyzwanie, zwłaszcza jeżeli chodzi o logistykę. Stąd potrzebne wsparcie.

Zwracamy się z apelem do osób, które mogą wspomóc naszą ekipę Szlachetnej Paczki w Kaliszu przy rozwożeniu paczek. Szukamy osób, które posiadają busy lub samochody dostawcze. Zachęcamy do pomocy, żebyśmy wspólnymi siłami mogli sprawić, aby każda paczka trafiła do rodziny w tym czasie.

Mówi Katarzyna Muszalska, liderka Szlachetnej Paczki w Kaliszu.

Jeżeli ktoś chce wspomóc SuperW z Kalisza może kontaktować się z Krzysztofem Dominikowskim 725 227 431 lub poprzez Facebooka Szlachetna Paczka Kalisz.

W kaliskiej bazie rodzin Szlachetnej Paczki jest jeszcze ponad 20 rodzin, które czekają na darczyńców. Z opisami ich historii można zapoznać się wchodząc na https://www.szlachetnapaczka.pl/wybor-rodziny/lista-rodzin/323

Dzieciństwo w PRL – Mikołajki

Pytanie 1 z 10
Szkolne mikołajki odbywały się przeważnie:
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE