Tragiczny wypadek na krajowej ,,jedenastce'' w Ostrzeszowie. Jedna ofiara śmiertelna

2022-09-22 8:24
wypadek
Autor: pixabay.pl

To był tragiczny w skutkach wypadek. Dziś z samego rana doszło do czołowego zderzenia na krajowej osobówki z ciężarówką na krajowej ,,jedenastce'' w Ostrzeszowie. Dwie osoby zostały ciężko ranne, jedna ofiara śmiertelna.

Do wypadku doszło dziś ok. godz. 6:10 na krajowej ,,jedenastce'' w Ostrzeszowie. 

Na prostym odcinku DK 11 w Ostrzeszowie kierujący samochodem marki ford 54-letni mieszkaniec gminy Ostrzeszów, jadąc z dwoma pasażerkami, z nieustalonej dotąd przyczyny, zjechał na przeciwległy pas ruchu i czołowo zderzył się z pojazdem ciężarowym marki volvo, którym kierował 58-letni mieszkaniec Koźmina Wielkopolskiego. W wyniku zdarzenia kierujący osobówką poniósł śmierć na miejscu, a pasażerki zostały przetransportowane do szpitala w Ostrowie Wielkopolskim. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Ostrzeszowie - mówi Magdalena Hańdziuk, z ostrzeszowskiej policji.

Po wypadku droga została zablokowana i wyznaczono objazdy. 

Obecnie na tym odcinku mogą występować utrudnienia w ruchu. 

Czy mógłbyś zostać policjantem w drogówce? Rozwiąż ten test i przekonaj się!

Pytanie 1 z 18
Gdy kogoś nie znam, oceniam go po jego wyglądzie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE