Taka akcja sportowców po raz pierwszy w Polsce. Tylko w Ostrowie i Kaliszu

2023-01-25 16:10
ketle
Autor: fb Krzysztof Laskowski

Po raz pierwszy w Polsce. I to wydarzy się w Ostrowie i w Kaliszu. Zawodnicy kettlebell z klubu IRONFIT podejmują wyzwanie specjalnie dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Już w niedzielę staną na specjalnym podium, by wykonać 2023 powtórzenia ketlami.

W Ostrowie zobaczymy Krzysztofa Laskowskiego i Agnieszkę Derę.Jeszcze nikt tego nie robił i też jesteśmy ciekawi co z tego wyjdzie- mówi Agnieszka Dera z ostrowskiego klubu IRONFIT. Nie wiemy czego się spodziewać. Czas wykonania jest bardzo długi ze względu na liczbę powtórzeń. Są też inne odważniki, bo na zawodach podnoszę 16-kilowe, a tu będzie 8 kg. Krzysztof na zawodach ma dwa odważniki 24-kilowe, a tu będzie 16 kg.

ketle
Autor: fb Ironfit

Mamy firmy, które zadeklarowały wpłaty za każde powtórzenie - mówi Krzysztof Laskowski. - Będziemy te powtórzenia robić z Agnieszką na zmianę i szacunkowo powinno nam to zająć 5 godzin. Będzie to dość spory wyczyn, ale myślę, że damy radę.  To pierwsza taka akcja i przekonamy się jak pójdzie. Fizycznie, kondycyjnie jesteśmy gotowi, bo cały czas trenujemy, również pod kątem zbliżających się zawodów w Rybniku. 

ketle
Autor: fb Krzysztof Laskowski

W Kaliszu wyzwanie podejmą Robert Jędrzejewski i Michał Kowalski. Cała akcja będzie relacjonowana online w mediach społecznościowych. Na bieżąco będzie można też robić wpłaty. A Wielka Orkiestra zagra już w niedzielę 29 stycznia.

Źródło: Taka akcja sportowców po raz pierwszy w Polsce. Tylko w Ostrowie i Kaliszu
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE