Szpital w Wolicy wraca do normalnej pracy i wznawia przyjęcia pacjentów

2020-03-31 10:30
Szpital w Wolicy powoli wraca do normalnej pracy
Autor: fot. Szpital w Wolicy

To bardzo dobra informacja, dla osób, które czekały na zabiegi w szpitalu w Wolicy. Placówka wraca do normalnej pracy i wznawia zaplanowane wcześniej przyjęcia pacjentów. Od jutra będzie czynna także poradnia.

Od dzisiaj ponownie ruszają planowe przyjęcia pacjentów leczonych w ramach:  cyklów chemioterapii, programu lekowego leczenia niedrobnokomórkowego raka płuc i programu lekowego leczenia ciężkiej astmy alergicznej IgE zależnej oraz ciężkiej astmy eozynofilowej. Jednocześnie Wojewódzki Szpital Chorób Płuc i Gruźlicy informuje, że od 1 kwietnia działać będzie poradnia przy ul. Majkowskiej 13a w Kaliszu.


— Poradnia Chorób Płuc i Gruźlicy mieszcząca się przy ulicy Majkowskiej 13A będzie świadczyć usługi dla pacjentów 5 dni w tygodniu w godzinach od 8.00 do 14.00 W przypadkach wymagających wizyty osobistej (decyduje lekarz) przyjęcia odbywać będą się w godzinach od 10.00 do 14.00 Z uwagi na zagrożenie związane z możliwością zarażenia COVID 19 zalecamy, w szczególności osobom starszym, kontakt telefoniczny. Recepty dla pacjentów wydawane będą w codziennie godzinach od 10.00 do 11. — czytamy w komunikacie szpitala.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE