Szpital w Wolicy wraca do normalnej pracy i wznawia przyjęcia pacjentów

2020-03-31 10:30
Szpital w Wolicy powoli wraca do normalnej pracy
Autor: fot. Szpital w Wolicy

To bardzo dobra informacja, dla osób, które czekały na zabiegi w szpitalu w Wolicy. Placówka wraca do normalnej pracy i wznawia zaplanowane wcześniej przyjęcia pacjentów. Od jutra będzie czynna także poradnia.

Od dzisiaj ponownie ruszają planowe przyjęcia pacjentów leczonych w ramach:  cyklów chemioterapii, programu lekowego leczenia niedrobnokomórkowego raka płuc i programu lekowego leczenia ciężkiej astmy alergicznej IgE zależnej oraz ciężkiej astmy eozynofilowej. Jednocześnie Wojewódzki Szpital Chorób Płuc i Gruźlicy informuje, że od 1 kwietnia działać będzie poradnia przy ul. Majkowskiej 13a w Kaliszu.


— Poradnia Chorób Płuc i Gruźlicy mieszcząca się przy ulicy Majkowskiej 13A będzie świadczyć usługi dla pacjentów 5 dni w tygodniu w godzinach od 8.00 do 14.00 W przypadkach wymagających wizyty osobistej (decyduje lekarz) przyjęcia odbywać będą się w godzinach od 10.00 do 14.00 Z uwagi na zagrożenie związane z możliwością zarażenia COVID 19 zalecamy, w szczególności osobom starszym, kontakt telefoniczny. Recepty dla pacjentów wydawane będą w codziennie godzinach od 10.00 do 11. — czytamy w komunikacie szpitala.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE