kks gks

i

Autor: fot. KKS Kalisz, Facebook KKS Kalisz na własnym boisku wygrał z GKS Jastrzębie

Piłka nożna. Ważna wygrana Dumy Kalisza. Pokonali GKS Jastrzębie

2023-03-18 17:32

Pewna wygrana KKS Kalisz na własnym boisku. W sobotę, 18 marca Trójkolorowi pokonali drużynę GKS Jastrzębie 2:0 i zdobyli cenne punkty.

Pierwsza połowa meczu nie przyniosła żadnych bramek. Po przerwie, w 49 minucie spotkania pierwszego gola dla gospodarzy strzelił Piotr Giel. Kolejną, w 67 minucie – Kasjan Lipkowski.

Tym samym Trójkolorowi zdobyli cenne trzy punkty i wysunęli się na prowadzenie w tabeli eWinner 2. ligi piłki nożnej mężczyzn.

Dotychczasowy lider ligi, Kotwica Kołobrzeg, również ma 42 punkty i tyle samo zwycięstw, remisów i porażek co Duma Kalisza. Dzisiejszy mecz Kotwicy z Hutnikiem Kraków zakończył się bezbramkowym remisem.

Jednak to KKS strzelił w tym sezonie więcej bramek (45; Kotwica ma na koncie 36 goli) i to ostatecznie decyduje o kolejności w zestawieniu.

Kolejny mecz pierwszego składu KKS Kalisz już 1 kwietnia – ze Stomilem Olsztyn.

Partnerem medialnym Trójkolorowych jest radio Eska.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE