Ostrów. Światłość na wystawie malarskiej.

2022-12-07 20:36
wystawa
Autor: fb klub stara przepompownia

Pięć artystek i tyle spojrzeń na sztukę. To wszystko za sprawą ostatniej już w tym roku wystawy, na jaką zaprasza Klub Stara Przepompownia w Ostrowie. Tym razem w malarskiej formie, bo do obejrzenia będzie kilkanaście obrazów, a przy okazji wernisażu nie zabraknie okazji do spotkania z autorkami i rozmowy.

Tym razem wystawa pod wspólnym hasłem ŚWIATŁOŚĆ - mówi Małgorzata Dąbrówka, organizatorka wystawy. Jest bardzo duże zainteresowanie tymi wystawami i nieraz nie ma możliwości zrobić każdemu osobno. Stąd więc pomysł by połączyć siły i pod hasłem Światłość zebrać kilka malarek. Takie zbiorowe wystawy to u nas rzadkość, więc okazja jest wyjątkowa. Dałam dowolność artystkom. Wcześniej czasami zgłaszałam, że potrzebne są prace w takim a takim formacie, kolorze, oprawie. Tym razem będzie to, co w duszy zagrało na hasło ŚWIATŁOŚĆ.

Wernisaż w czwartek 8 grudnia. Start o 19:00.

Źródło: Ostrów. Światłość na wystawie malarskiej.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE