KKS Kalisz podejmie Ruch Chorzów! Mecz na szczycie eWinner 2 ligi

2021-09-08 10:00
KKS Kalisz podejmie Ruch Chorzów
Autor: KKS Kalisz / mat. prasowe

KKS Kalisz w sobotę podejmie na własnym terenie zespół Ruchu Chorzów. 14-krotki Mistrzowie Polski to obecnie wicelider tabeli na boiskach piłkarskiej 2. ligi. Duma Kalisza znajduje się tuż za rywalem a to oznacza, że kibice w sobotę będą świadkami meczu na szczycie. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:00.

Piłkarze kaliskiego KKS-u dobrze rozpoczęli zmagania w sezonie 2021/2022. Po 7 kolejkach eWinner 2. ligi podopieczni Ryszarda Wieczorka zajmują trzecie miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 13 punktów. Po najbliższej serii spotkań mogą przeskoczyć w tabeli wicelidera - a zdecyduje o tym bezpośrednie starcie na Stadionie Miejskim w Kaliszu.

Rywalami Dumy Kalisza będzie 14-krotny Mistrz Polski, Ruch Chorzów. Klub ze Śląska ma ambicje by awansować do 1. ligi i z Kalisza będzie chciał wywieźć komplet punktów. Z tego zdają sobie sprawę Kaliszanie, którzy jednak zapowiadają ambitną walkę na boisku.

Będziemy chcieli zagrać jak najlepiej, żeby trzy punkty zostały w Kaliszu. Wiemy, że nie będzie to proste, bo Ruch Chorzów jest bardzo dobrą drużyną. W tabeli jest obecnie wiceliderem, my jesteśmy na trzecim miejscu. Wniosek z tego jest taki, że czeka nas emocjonujący i zacięty mecz.

mówi Robert Trzęsała, wiceprezes KKS-u Kalisz.

Początek mecz KKS Kalisz - Ruch Chorzów w sobotę o godzinie 18:00 na Stadionie Miejskim przy ul. Łódzkiej w Kaliszu. Klub zaprasza kibiców, by odwiedzili kaliski stadion i dopingowali zespół Dumy Kalisza. Poza sportowymi emocjami dzień meczowy, to także okazja do spotkania i wspólnej zabawy. Przed meczem wokół stadionu znaleźć można sporo atrakcji dla najmłodszych fanów piłki nożnej, nie brakuje także stref z małą gastronomią. Wszystko to sprawia, że podczas domowych meczów KKS-u Kalisz nie sposób się nudzić. Medialnie drużynę wspiera Radio ESKA.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE