Do godziny 10:00 autobusy komunikacji miejskiej kursować będą zmienionymi trasami: linia nr: 3A, 3B, 3C
W kierunku osiedla Dobrzec od przystanku Częstochowska Rypinek 06 autobusy pojadą trasą: Szlak Bursztynowy-Łódzka-Plac Jana Pawła II-Babina.
W kierunku ulicy Elektrycznej od przystanku Jana Pawła II autobusy pojadą trasą: Łódzka-Szlak Bursztynowy-Częstochowska.
linia nr: 11, 12, 12K, 15, 18, 19
W kierunku centrum od przystanku Górnośląska Kaliniec 06 autobusy będą kursować następująco: Górnośląska-Harcerska-Chopina-Parczewskiego-Plac Św. Józefa-Plac Jana Pawła II i dalej stałymi trasami
W godzinach od 10:00 do 15:30 zawieszone zostanie kursowanie autobusów komunikacji miejskiej.
nie zostaną wykonane poniższe kursy:
- linii nr 1B z przystanku Wyszyńskiego Słoneczna 10 – 9:44,
- linii nr 3A z przystanku Wyszyńskiego Słoneczna 10 – 9:39,
- linii nr 12K z przystanku Kościelna Wieś Pętla 02 – 15:54,
- linii nr 19E z przystanku Majkowska Medix 02 – 9:21,
- linii nr 19E z przystanku Ostrów Centrum Przesiadkowe 01 – 16:05,
- linii nr M z przystanku Ostrów Centrum Przesiadkowe 01 – 9:25.
Polecany artykuł: