CZŁOWIEK MIARĄ WSZECHRZECZY ? Wystawa w Wieży Ciśnień w Kaliszu

2021-12-29 11:54
CZŁOWIEK MIARĄ WSZECHRZECZY ? Wystawa w Wieży Ciśnień w Kaliszu
Autor: OKP Wieża Ciśnień w Kaliszu

„Człowiek miarą wszechrzeczy?” To tytuł wystawy, którą można oglądać w Wieży Ciśnień w Kaliszu. Jej autorem jest artysta rzeźbiarz Michał Jackowski.

Ekspozycja składa się głównie z rzeźb, dla których motywem przewodnim jest świat wewnętrznych oraz indywidualnych wartości człowieka. Bo to właśnie człowiek i jego psyche i metafizyka są w centrum zainteresować artysty.

Wszystkie prace zadają jakieś pytania na temat wartości, jakie wybieramy w naszym życiu. Zagłębiam się coraz bardziej we wnętrze człowieka. Bo człowiek i dylematy, jakie nas spotykają, pytania, na które musimy odpowiedzieć codziennie to sedno mojej twórczości.

Mówi Michał Jackowski, autor wystawy.

Wystawę można oglądać do 29 stycznia 2022 roku w Wieży Ciśnień w Kaliszu.

QUIZ: Największe dramy 2021 roku

Pytanie 1 z 12
Pewna gwiazda napisała na Twitterze, że nie zamierza się szczepić przeciwko COVID-19, ponieważ kolega jej kuzyna został po szczepieniu impotentem. Tę informację zdementował minister zdrowia kraju, w którym rzekomy mężczyzna mieszka. O kim mowa?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE