Wybiorą najsympatyczniejszego psa Iławy

2020-09-15 13:51 (joyu)
owczarek niemiecki
Autor: pixabay.com

Mamy propozycję dla wielbicieli czworonogów! Po raz kolejny Iława będzie gospodarzem ogólnopolskiej wystawy niemieckich owczarków długowłosych. Zapraszamy już w tę niedzielę w okolice lodowiska miejskiego.

Owczarek niemiecki źle znosi samotność, do prawidłowego rozwoju potrzebuje stałego kontaktu z człowiekiem - piszą organizatorzy. - Odważny, czujny i nieufny owczarek niemiecki wobec obcych jest świetnym, choć dość hałaśliwym stróżem. Zaakceptuje inne psy i małe zwierzęta w domu, o ile zostanie odpowiednio zsocjalizowany.

Wszystkich szczegółów, o charakterze, tresurze i codziennym życiu tej wspaniałej rasy iławianie będą mogli się dowiedzieć już w tę niedzielę. A będzie na co popatrzeć!

-Zawsze staramy się, aby zaprosić jak najwiekszą liczbę hodowców a chętnych nigdy nie brakuje. Mamy nadzieję i w tym roku nie zawieść Iławy- mówi organizator Dawid Hajdas. Zobaczyć będzie można owczarki długowłose, krótkowłose oraz staroniemieckie- dodaje Hajdas.

Wydarzenie połączone będzie z festynem "Bezpieczna Szkoła" Jedną z atrakcji będzie także konkurs na najsympatyczniejszego psa Iławy i jak obiecuje organizator, atrakcyjne nagrody! Zapraszamy od godziny 10:00!

plakat
Autor: arch. organizatora
Koniec lata w Bieszczadach. Widoki w z Połoniny Caryńskiej

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.