Viki Gabor pierwszą gwiazdą Dni Ostródy

2021-05-17 13:11

Poluzowanie obostrzeń sprawiło, że samorządy szykują duże imprezy na świeżym powietrzu. Pełną parą ruszyły przygotowania do tegorocznych dni Ostródy.

Pierwszą oficjalnie ogłoszoną gwiazdą Dni Ostródy 2021 jest Viki Gabor. Wokalistka przebojem wdarła się na polską scenę muzyczną przed dwoma laty i do dzisiaj podbija serca polskich fanów.

Dni Ostródy to impreza reaktywowana w letnim kalendarzu imprez w 2019 roku. Dotychczas podczas święta Ostródy wystąpiły m.in takie gwiazdy jak Kombii, Czerwone Gitary, Piersi, Lao Che, Papa D, Tomasz Stockinger, Rebeka, Komodo, O.S.T.R., Happysad i inni. Wydarzenie w tym roku odbędzie się w dniach 6-8 sierpnia.

Viki Gabor – idolka młodzieży, zwyciężczyni Eurowizji Junior 2019, finalistka The Voice Kids, osobowość telewizyjna wystąpi na deskach ostródzkiego amfiteatru 8 sierpnia w niedzielę.

Nie tylko ruskie ze skwarkami. Pierogi jedzą ludzie na całym świecie.

QUIZ. Poniedziałkowy test z wiedzy ogólnej.Nawet największe wykształciuchy mogą mieć problem by zdobyć maksa

Pytanie 1 z 10
W którym roku na Igrzyskach Olimpijskich Władysław Kozakiewicz wykonał swój słynny gest w stronę gwiżdżącej publiczności?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE