"Szklanka" na drodze, karambol na trasie Iława-Susz

2022-01-13 9:06

Na drodze wojewódzkiej 521 w okolicy Falknowa koło Iławy doszło do zderzenia 5 samochodów. Poszkodowane zostały 4 osoby, na miejscu udzielono im pomocy - podała iławska policja. Według policjantów, ruch na drodze utrudniają marznące opady powodujące gołoledź.

W wypadku poszkodowane zostały cztery osoby: dwoje dzieci oraz dwoje dorosłych. Powstałe obrażenia nie zagrażają życiu i zdrowiu. Droga była zablokowana, służby na miejscu organizowały objazdy.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca fiata croma stracił panowanie nad autem, wpadł w poślizg. Wjechał na przeciwległy pas drogi i zderzył się z nadjeżdżającymi samochodami - poinformowała st. asp. Joanna Kwiatkowska z Komendy Powiatowej Policji w Iławie.

Według policji, na drodze panują wciąż bardzo trudne warunki jazdy. Marznące opady deszczu i mżawki powodują gołoledź. Synoptycy ostrzegają, że w całym regionie na drogach będzie bardzo ślisko.

(PAP)

Typowe teksty babci i dziadka - czy potrafisz je dokończyć?

Pytanie 1 z 8
Weź sobie chleba do tej zupy

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Studentka znalazła w mieszkaniu zwłoki mężczyzny
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE