Rusza elektroniczna rezerwacja wizyt w Wydziale Komunikacji

2020-05-12 17:03
wydział komunikacji
Autor: Starostwo Iławskie

Na stronie internetowej: ekolejka.powiat-ilawski.pl/rezerwacje istnieje możliwość elektronicznej rezerwacji wizyty w Wydziale Komunikacji Iławskiego Starostwa. System umożliwia rezerwację w sprawach związanych z pojazdami.

Umówić można się z wyprzedzeniem do 10 dni roboczych. W celu dokonania rejestracji należy w systemie założyć konto podając imię, nazwisko i adres e-mail. Na podany adres e-mail zostanie wysłana wiadomość z linkiem aktywacyjnym, którym należy w ciągu jednej godziny potwierdzić rejestrację konta.

Po zalogowaniu się do systemu w menu Usługi należy wybrać kolejkę w zależności od załatwianej sprawy  i kliknąć na „Rezerwuj wizytę”. Następnie trzeba wybrać dzień i godzinę planowanej wizyty w wydziale. Kliknięcie na konkretną godzinę spowoduje dokonanie rezerwacji.

  • W celu realizacji umówionej wizyty, należy zgłosić się w Wydziale Komunikacji na 10 minut przed umówioną godziną spotkania.
  • Będąc już w Urzędzie, należy podejść do biletomatu systemu kolejkowego zlokalizowanego w holu Wydziału Komunikacji Urzędu. Na ekranie biletomatu należy wybrać opcję: „Internetowa rezerwacja kolejki”, po czym wprowadzić czterocyfrowy kod wygenerowany ze strony internetowej dla rezerwacji.
  • Rezerwacja wizyty dla wielu spraw wymaga uzyskania osobnych rezerwacji dla każdej z nich.
  • Godzina rezerwacji wizyty jest określona orientacyjnie. Rozpoczęcie obsługi może ulec nieznacznemu opóźnieniu, w zależności od zakończenia obsługi poprzedniego klienta.
  • Maksymalny czas do pobrania biletu to 30 minut od umówionej godziny. Po tym czasie rezerwacja jest anulowana.
  • Bilet pobrany z biletomatu aktywowany jest w systemie dokładnie o umówionej godzinie wizyty.
  • Wygenerowany bilet należy zachować i oczekiwać na skierowanie do odpowiedniego stanowiska pracy.

LINK do e-kolejki

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE