Policjanci z Iławy zarekwirowali kolejne narkotyki. Narkoman wpadł przez brak maseczki

2021-04-19 14:28

Kolejny tydzień i kolejne zatrzymania młodych mieszkańców Iławy z narkotykami. Kolejny mężczyzna wpadł podobnie jak poprzedni zatrzymani-przez brak maseczki.

Dzielnicowi podczas obchodu rejonu służbowego zauważyli dwóch mężczyzn, którzy nie mieli założonej na usta i nos maseczki. Funkcjonariusze wylegitymowali ich oraz sprawdzili w policyjnych systemach.

Mundurowi znali mieszkańców Iławy z wcześniejszych interwencji w związku z powyższym skontrolowali ich. Okazało się, że 26 – latek posiadał przy sobie woreczek strunowy z suszem roślinnym.

Podczas badania narkotestem mundurowi ustalili, że jest to prawie 5 g marihuany. Funkcjonariusze zatrzymali mieszkańca Iławy i osadzili w policyjnej celi. W trakcie dalszych czynności okazało się, że to nie wszystkie narkotyki, które posiadał mężczyzna.

W domu 26 – latka policjanci znaleźli prawie 12 g amfetaminy i 17 g grzybków. Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie zarzutu mieszkańcowi Iławy.

W myśl art. 62. 1. Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii „Kto, wbrew przepisom ustawy, posiada środki odurzające lub substancje psychotropowe, podlega karze pozbawienia wolności do 3 lat ”.

QUIZ. Najważniesze wydarzenia 2020 roku. Niby tak niedawno, a pewnie kilku błędów nie uda ci się uniknąć

Pytanie 1 z 12
Styczeń: Śmierć Koby'ego Bryanta. W jaki sposób zmarł legendarny koszykarz?
Kibole okradli własny klub
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE