Policjanci z Dąbrówna pomogli rannemu psu

2021-05-13 14:11
pies
Autor: KPP Ostróda

Pies uwięziony był w rowie melioracyjnym. Nie miał siły samodzielnie wydostać się z błota. Na pomoc ruszyli policjanci z Dąbrówna i Stębarka.

Dzielnicowy z Posterunku Policji w Stębarku zauważył, że w rowie melioracyjnym w okolicy m. Zubyłtowo (gm. Grunwald) leży pies. Zwierzę nie miało siły wydostać się z gęstego błota. Funkcjonariusz zgłosił to oficerowi dyżurnemu. Na pomoc przyjechali policjanci z Posterunku Policji w Dąbrównie. Wspólnymi siłami próbowali wyciągnąć psa z błota, jednak wyczerpane i wystraszone zwierzę nie pozwalało się dotknąć i próbowało ugryźć interweniujące osoby. Policjanci nie poddali się jednak i znaleźli sposób na wydostanie zwierzęcia. Wykorzystali do tego … pasek od spodni, którym objęli psa i wyciągnęli go z pułapki. Na miejsce wezwani zostali pracownicy gminy, którym przekazano pod opiekę uratowane zwierzę. - Mamy nadzieję, że piesek dochodzi do siebie i odzyskuje siły. Nie wiemy jak długo mógł leżeć w tym rowie i czemu się tam znalazł. Cieszymy się jednak, że mogliśmy mu pomóc i że nie jest już sam - mówią policjanci.

Białystok. Zboczeniec w galerii handlowej. Nagrywał kobiety w przymierzalni

QUIZ. Uczestnicy "Hotelu Paradise" nie znali odpowiedzi na te proste pytania. A Ty? Sprawdź się

Pytanie 1 z 10
Kto napisał "Ogniem i mieczem"?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE