Nie było ciebie tyle lat - śpiewała K. Giżowska. Dni Iławy już za nami

2022-07-11 15:26
Dni Iławy - niedziela
Autor: eka

Drugi dzień święta naszego miasta to także koncert, ale tym razem w amfiteatrze im. Louisa Armstronga. W niedzielne, deszczowe popołudnie spotkali się tam miłośnicy zupełnie innych - niż sobotnie - stylów muzycznych.

Drugiego dnia 717 urodzin Iławy miłośnicy muzyki spotkali się w amfiteatrze w centrum miasta. Z opóźnieniem z powodu deszczu najpierw na scenę wyszła Kabaretowa Grupa Biesiadna, a następnie Krystyna Giżowska. W strugach deszczu i pod parasolami publiczność głośno śpiewała z artystką słowa jej największych przebojów, jak "W drodze do Fontainebleau", czy "Nie było ciebie tyle lat". Sama wokalistka ze sceny przyznała, że ostatnio była w Iławie 20 lat wcześniej. Jej publiczność zatem zdążyła w tym czasie dorosnąć. Dla wielu osób z widowni koncert był podróżą w przeszłość.

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!

Sen o Victorii w Katowicach

Jak dobrze znasz zagraniczne kino lat '60?

Pytanie 1 z 10
Jak nazywała się siostra zamordowanej w Motelu Bates Marion, jak się okazuje, główna bohaterka “Psychozy” (1960)?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE