Lego Majster w Iławie

2022-02-01 9:32
lego
Autor: arch. organizatora

Do 04.02 w Iławskiej Informacji Turystycznej potrwa wystawa figurek Lego z kolekcji Piotra Ambroziaka - certyfikowanego facylitatora/coacha z pozytywnej psychologii metodą Lego Serious Play. Można także z Piotrem uczyć się na specjalnych warsztatach.

Podczas ferii w biurze IT będzie można obejrzeć cztery gablotki pełne figurek Lego, w tym najnowsze Lego, jakie ukazało się w Polsce. Dodatkowo można wziąć udział w warsztatach Lego Majster pod czujnym okiem Piotra Ambroziaka. To zajęcia dla dzieci w wieku 7-12 lat w grupach 4-8 osobowych. Zajęcia odbywają się Iławie w godzinach 10-14.

  • ŚR 26 stycznia i 2 lutego. Odkrywamy swe mocne strony, zwiększamy wiarę w swe możliwości budując modele z lego metodą LegoSeriousPlay.
  • CZW. 27 stycznia i 3 lutego. LegoArt, uwalniamy kreatywność i tworzymy własne MOCe.
  • PT. 28 stycznia i 4 lutego. Zamki, kościoły i inne twierdze, zajęcia historyczno-geograficzne z iławskim pasjonatem historii oraz lego Darkiem Paczkowskim.
  • PN 31 stycznia. Kreatywne gry i warsztaty nie tylko z lego, również planszówki, nauka żonglowania.
  • WT 1 lutego. Budowanie i programowanie robotów z lego.

Więcej informacji i zapisy pod telefonem 608 640 642

Ananas – dlaczego warto go jeść?

Weselne hity, które porywają do tańca. Wydaje Ci się, że znasz wszystkie? Ten QUIZ prawdę Ci powie!

Pytanie 1 z 15
"Daj mi tę noc" zna każdy. Tylko jak nazywał się zespół, który nagrał hit?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE