Kolejny kobiecy głos potwierdzony na Soundlake Festival 2022 w Iławie

2022-03-24 11:56
soundlake festival iława
Autor: facebook.com/soundlakefestival archiwum organizatora Soundlake Festival

Organizatorzy festiwalu muzyki alternatywnej i młodzieżowej nad Jeziorakiem w Iławie odsłaniają kolejne karty Soundlake Festivalu 2022. Na deskach iławskiego amfiteatru pojawi się już drugi, znany kobiecy głos!

Pierwszą artystką, która ma przyjechać na Soundlake Festival przypomnijmy jest Daria Zawiałow, która między innymi podczas zeszłorocznego koncertu w niedalekiej Lubawie porwała tłumy. Do niej teraz dołącza kolejny znany głos Kaśka Sochacka.

- Kaśka Sochacka to drobna blondynka z twardym kręgosłupem i niskim zachrypniętym głosem. Pochodzi z Pradeł. „Wiśnia EP” to jej debiutancka EPka, która ukazała się nakładem Jazzboy Records. Pierwszym singiel o tym samym tytule miał premierę w radiowej Trójce, gdzie przez kilka tygodni utrzymywał się na pierwszym miejscu LP3.Debiutancki albumu Kaśki Sochackiej „Ciche dni” ukazał się 26 marca 2021 roku nakładem Jazzboy Records. 26 listopada 2021 roku premierę miał album „Ministory”. To wyrafinowany pop z dodatkiem miejskiego folku i muzyki alternatywnej. Doskonale zaśpiewana płyta z niebanalnymi piosenkami, które zostają na długo w pamięci - piszą organizatorzy.

Soundlake Festival 30 lipca 2022 roku w Iławie!

Tak było na Soundlake Festival 2021:

kaska sochacka soundlake
Autor: ICK

QUIZ. Czwartkowy test z geografii. Stolice państw świata. To nie zawsze największe miasta, więc uważaj!

Pytanie 1 z 15
Jakie miasto jest stolicą Australii?

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE