Kiermasz Bożonarodzeniowy na iławskim Starym Mieście [AUDIO]

2020-12-21 13:47

Artystyczny Jarmark z SARTem zakończył kilka dni działań Iławskiego Centrum Kultury oraz współorganizujących „Zimowy spacer po iławskiej starówce”. Mimo obostrzeń, udało się zorganizować wydarzenie w świątecznym klimacie, co docenili zarówno wystawcy jak i mieszkańcy.

Przez cały tydzień, od 14 do 20 grudnia odbywał się na iławskim Starym Mieście cykl działań pod hasłem „Zimowy spacer po iławskiej starówce”.

Były w ramach niego organizowane konkursy i prezentacje szopek bożonarodzeniowych, bezpłatna karuzela wiedeńska dla dzieci oraz Mały Artystyczny Jarmark z SART-em.

Dwie ostatnie atrakcje cieszyły się sporym zainteresowaniem mieszkańców, którzy pojawili się na Starym Mieście, by zrobić ostatnie zakupy upominków na święta, a dzieci w tym nietypowym dla nich roku. mogły za darmo skorzystać z karuzeli wiedeńskiej.

Jednym nawet nieźle od niej zakręciło się w głowie, zresztą posłuchajcie sami relacji naszego reportera - Wieśka Raczkowskiego:

Posłuchaj Więcej: Relacja z Jarmarku Bożonarodzeniowego na iławskim Starym Mieście

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Zapomniane potrawy wigilijne. Jak wiele znasz?

Pytanie 1 z 7
Śliżyki wileńskie to:
"Najlepsza choinka na święta". Leśnicy podpowiadają jak wybrać świąteczne drzewko
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE