Iławskie autobusy dowiozą tylko do pracy i z powrotem

2020-03-24 16:41
autobus iława
Autor: W.Raczkowski

W związku z kolejnymi ograniczeniami wprowadzonymi przez polski rząd z powodu pandemii koronawirusa zmienia się ponownie rozkład jazdy miejskich autobusów w Iławie. Zostanie zaledwie 6 kursów.

Prezes ZKM w porozumieniu z lokalnymi władzami miasta podjął trudną decyzję o ograniczeniu liczby kursów. Poniżej oficjalne stanowisku:

Roman Smoliński
Prezes Zarządu Zakładu Komunikacji Miejskiej Sp. z o. o. w Iławie
W związku z dalszymi ograniczeniami wynikającymi z decyzji Premiera Mateusza Morawieckiego dotyczącymi między innymi swobodnego przemieszczania się Zakład Komunikacji Miejskiej Sp. z o.o. w Iławie wprowadza z dniem 25 marca 2020r. następujące zmiany w kursowaniu autobusów. W dalszym ciągu obowiązuje sobotni rozkład jazdy. Realizowane będą jednakże tylko kursy umożliwiające dojazd do pracy i powrót z pracy ,czyli w godzinach 4:50 do 8:00 oraz 13:00 do 16:00 ."

Przypominamy pasażerom, że w autobusach należy zachować odpowiednią odległość między sobą. W autobusie tylko połowa miejsc siedzących może być zajęta.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE