Gmina Iława przyznała uczniom aż 82 stypendia naukowe [LISTA]

2021-04-14 10:42 djk
stypendia naukowe gminy iława
Autor: UG Iława Rozdawanie stypendiów uczniom gminy Iława - zdjęcie archiwalne

W Gminie Wiejskiej Iława stypendia naukowe przyznawane są od 18 lat. Także w bieżącym 2021 r., w tak trudnym okresie pandemii we wszystkich szkołach gminnych najlepsi uczniowie otrzymali stypendia.

Aby takie stypendium otrzymać uczeń musi uzyskać wysoką średnią ocen, określoną przez szkolną komisję stypendialną i co najmniej dobrą ocenę z zachowania oraz osiągać sukcesy w konkursach, olimpiadach itp.

Tradycją stało się, że stypendia wręczane są z udziałem przedstawicieli Gminy. Niestety ze względu na czasowe ograniczenie funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 stypendia wręczane były w mniej uroczysty sposób z zachowaniem obowiązujących zasad bezpieczeństwa.

Wysokość stypendium wynosiła od 100,00 zł do 270,00 zł. W całej Gminie wręczono 82 stypendia.

Pełna lista aktualnych stypendystów ze szkół Gminy Iława

Szkoła Podstawowa we Franciszkowie

  • Cwalina Nikola IV
  • Koziej Martyna IV
  • Kozłowska Antonina IV
  • Szypczyńska Gabriela IV
  • Wilczewski Szymon IV
  • Antkowiak Oliwia VI
  • Augustyniak Adam VI
  • Cichorek Magdalena VI
  • Iskierka Piotr VI
  • Jakielski Iwo VI
  • Kapica Maja VII
  • Małkowska Wiktoria VII

Szkoła Podstawowa im. mjr Henryka Dobrzańskiego „HUBALA” w Gałdowie

  • Domeracki Gracjan VI
  • Gałamon Jacek VI
  • Rekowska Natalia VI
  • Chmielewska Natalia VIII
  • Rekowska Wiktoria VIII

Szkoła Podstawowa w Gromotach

  • Komosińska Ewelina V
  • Lipowska Julia V
  • Mroczyńska Agnieszka V
  • Wasiewski Wojciech V
  • Kreczkowski Michał VI
  • Sobczyński Artur VI
  • Tetkowska Lena VI
  • Dobrzyńska Amelia VII
  • Grochowiecka Amelia VII
  • Kaczmarczyk Monika VII
  • Piontkowski Mariusz VII
  • Rochowicz Milena VII
  • Bojar Nadia VIII
  • Kamionka Katarzyna VIII
  • Kapela Klaudia VIII
  • Sobczyńska Aleksandra VIII

Szkoła Podstawowa w Lasecznie

  • Bonisławska Klaudia VI
  • Bukowski Jan VI
  • Janik Kacper VI
  • Krzwkowski Konrad VI
  • Łukomska Maja VI
  • Skolmowski Jakub VII
  • Bojanowska Paulina VIII
  • Buchalski Michał VIII

Szkoła Podstawowa im. Michała Lengowskiego  w Rudzienicach

  • Radtke Zofia IV
  • Waśniewska Zuzanna IV
  • Droma Sandra V
  • Dziewulska Irena V
  • Jurkiewicz Jędrzej V
  • Cichoń Gabriela VI
  • Napora Ryszard VI
  • Roman Sandra VI
  • Pokojski Mateusz VIII
  • Terebińska Roksana VIII
  • Wilk Marcel VIII

Zespół Szkolno – Przedszkolny w Wikielcu

  • Jankowska Aleksandra V
  • Surmacz Oliwia V
  • Waszelewski Kacper V
  • Bytner Wiktoria VI
  • Dmuchowski Wit VI
  • Glinka Maja VI
  • Surmacz Filip VI
  • Szagała Lena VI
  • Glinka Amelia VII
  • Langiewicz Anna VII
  • Moszczyńska Oliwia VII
  • Stryjek Oliwia VII
  • Dmuchowski Roch VIII

Szkoła Podstawowa im. Twórców Literatury Dziecięcej w Ząbrowie

  • Skrzypek Nikola V
  • Grzegrzółka Filip VI
  • Koper Amelia VI
  • Kornaga Marcel VI
  • Myślińska Wiktoria VI
  • Sakwiński Jakub VI
  • Tomanek Fabian VI
  • Turzyński Maksymilian VI
  • Czubińska Julia VII
  • Ćwiklik Amelia VII
  • Kacprzak Edyta VII
  • Plec Filip VII
  • Skrzyniarz Emilia VII
  • Zboińska Alicja VII
  • Ciarkowska Zuzanna VIII
  • Szlachcic Julia VIII
  • Tomanek Kornelia VIII
Olsztyn. Pijany 61-latek przewrócił się motorowerem na jezdnię