Głośne czytanie jest ważne! Tym razem czytali dorośli, słuchały dzieci

2022-07-08 15:28
Czytanie pod Wierzbą przy ul. Szeptyckiego
Autor: eka

To już kolejny sezon głośnego Czytania pod Wierzbą. Miejska Biblioteka Publiczna tym razem na sam koniec szykuje niespodziankę.

Wspólne czytanie na głos jest bardzo ważne - dowodzi organizator cyklicznych spotkań pod wierzbą, czyli Miejska Biblioteka Publiczna w Iławie. Trwa już kolejny cykl Czytania pod Wierzbą. W tym roku będzie to sześć spotkań, zakończonych uzyskaniem przez małych czytelników tytułu Mistrza Księgi. Ostatnio odbyło się spotkanie przy nowym placu zabaw, przy ul. Szeptyckiego. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia. Tym razem czytali: Danuta Telej, Ewa Jackowska, Dariusz Paczkowski oraz Jacek Rak.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Eska Summer City Olsztyn! Las Masakras w lesie miejskim

QUIZ. Zapomniane polskie wakacyjne hity! Przypomnisz sobie wszystkie?

Pytanie 1 z 10
"Słońce swieci nad nami / Ogrzewa nasze..."
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE