Pola i Michał Wiśniewscy

i

Autor: VIPHOTO/East News

Gwiazdy

Żona Michała Wiśniewskiego pokazała twarz syna. Fani od razu zauważyli podobieństwo

2023-05-24 16:47

Najmłodszy syn Polii i Michała Wiśniewskich przyszedł na świat w połowie maja. Szczęśliwi rodzice, o narodzinach, poinformowali za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych, jednak nie pokazali wówczas fotografii, na której widać malucha. Po kilku dniach zdecydowali jednak, że najwyższy czas podzielić się swoim szczęściem z fanami.

Pola Wiśniewska, od kilku dni, jest szczęśliwą mamą szóstki pociech. Najmłodszy z nich, Noël Cloé urodził się 16 maja. Maluch jest bratem Fabienne, Vivienne, Etiennette i Xaviera, którzy są dziećmi lidera zespołu Ich Troje, oraz Julii, Adama, Poli i Piotra, którzy są owocami miłości z poprzednich związków obecnej żony Michała Wiśniewskiego, a także Falco, który jest pierwszym synem Poli i Michała Wiśniewskich. Niedługo po narodzinach Noëla, świeżo upieczona mama podzieliła się ze swoimi fanami pierwszą fotografią malucha, na której widać małą rączkę zaciśniętą w piąstkę. Pola nie pokazała wówczas zdjęcia swojego najmłodszego synka. Jednak teraz postanowiła to zmienić.

Masowe skargi na Mam Talent. Widzowie są wściekli!

Nic dwa razy się nie.... | Dokończ Piosenkę 13 #Sanah #DawidPodsiadło

Pola i Michał Wiśniewscy - dziecko

Dziecko Poli i Michała Wiśniewskich najprawdopodobniej jest już w domu ze swoimi rodzicami i rodzeństwem, które pokochało swojego najmłodszego brata od pierwszych chwil. Dumna mama postanowiła podzielić się z fanami swoim szczęściem i na Instagramie opublikowała fotografię, na której widać chłopca. Maluch ubrany jest w białą bluzkę z nadrukami zwierząt oraz jasnoniebieską czapeczkę w paski. Uroczy kadr skradł serca obserwatorów Poli, którzy nie mogli powstrzymać się od pozytywnych komentarzy. Co więcej, część z nich zauważyła pewne podobieństwo.

Córka Tomasza Oświecińskiego podpadła jego fanom. Aktor stanął w jej obronie

Podobny do Falco😍 słodziak niech zdrowo rośnie 😍

Wygląda jak mały Falco!

Fani porównują chłopca z jego starszym bratem, który urodził się zaledwie kilkanaście miesięcy wcześniej. Pola pod zdjęciem zamieściła również opis, który wskazuje na to, że na narodziny malucha czekała cała rodzina Wiśniewskich.

Totalnie zakochani w tym malutkim chłopczyku. My, Falco i cała nasza rodzina 💖🍒 #jestpieknie

Listen on Spreaker.