Khloe Kardashian poderwała French Montanę, gdy był facetem jej przyjaciółki?!

2019-03-04 8:08
Khloe Kardashian i French Montana
Autor: Splash News/EAST NEWS

Khloe Kardashian zrobiła kiedyś swojej przyjaciółce to, czego ofiarą sama się stała? Rozbiła związek French Montany ze swoją ówczesną przyjaciółką, Triną? Tak twierdzi znany amerykański bloger. Sprawę skomentował sam French Montana!

A to ci dopiero ciekawy zwrot akcji w aferze z Khloe Kardashian, Tristanem Thompsonem i Jordyn Woods w rolach głównych! Czy Khloe Kardashian dopadła życiowa karma?! Tak sugeruje jeden ze znanych amerykańskich blogerów. Perez Hilton osobiście wbił Khloe Kardashian szpileczkę, i to publicznie!

Jak pisaliśmy Wam już wielokrotnie, Khloe Kardashian padła ofiarą zdrady. Jej partner, Tristan Thompson, dopuścił się zdrady. I to nie byle jakiej! Koszykarz przespał się z przyjaciółką Kylie Jenner, Jordyn Woods! Khloe Kardashian nie może wybaczyć - ani Tristanowi, ani Jordyn.

>> Co dalej z Jordyn Woods? Była przyjaciółka Kylie Jenner skończy na dnie?! [SONDA]

Perez responded to Khloe and brought up French and Trina: "Remember when you started dating @FrencHMonTanA while he was still with @TRINArockstarr, your former friend? I do!"

While she has yet to comment, Montana finally reacted to the messages on Friday night, responding to Perez's initial tweet by writing, "I was single like a dollar bill."

HOT TEMAT!
Travis Scott

Autor: Robyn Beck/AFP/EastNews

Travis Scott wrócił do koncertowania! TYMI SŁOWAMI ze sceny udobrucha Kylie Jenner?

Czyżby jednak Khloe Kardashian też miała swoje za uszami, jeśli chodzi o rozbijanie cudzych związków? Tak twierdzi Perez Hilton!

Choć Khloe Kardashian spotykała się z French Montaną w 2014 roku, bloger wciąż pamięta ten związek i uważa, że zaczął się on dosyć niefortunnie. Przynajmniej dla ówczesnej partnerki artysty i ówczesnej przyjaciółki Khloe!

"Czy Khloe Kardashian zaczęła umawiać się z French Montaną, kiedy on był wciąż z Triną? I czy Khloe nie przyjaźniła się z Triną???"

- napisał Perez na Twitterze. Na jego post odpowiedział sam French Montana!

Byłem wolny, jak banknot jednodolarowy

- stwierdził French Montana. Nie wszyscy fani wierzą jednak w tę wersję.

Khloe Kardashian i French Montana
Autor: Splash News/EAST NEWS
NAJNOWSZE