Wiktoria Gąsiewska

i

Autor: AKPA

Wiktoria Gąsiewska chce zdobyć zawód. Ma poważne plany!

2022-09-20 12:49

Wiktoria Gąsiewska postanowiła zdobyć zawód. Aktorka, którą znamy m.in. z Rodzinki.pl nie ma wykształcenia wyższego, jednak wkrótce może się to zmienić. Co ciekawe, zamiast kilkuletnich studiów, Wiktoria wybrała nieco inną drogę. Planuje zrobić to w inny sposób, niż wielu może sobie wyobrażać!

Wiktoria Gąsiewska po maturze skupiła się na rozwoju kariery i podjęła decyzję, by nie składać papierów na studia. Gwiazda zajmuje się aktorstwem od najmłodszych lat. Wiktoria zagrała w wielu hitowych produkcjach filmowych i telewizyjnych. Od niedawna aktorka występuje także na deskach teatru. Wiktoria należy do tego grona aktorów, którzy na brak pracy i propozycji nie mogą narzekać. Jednak mimo małej ilości wolnego czasu, gwiazda zastanawia się nad zdobyciem zawodu. Wiktoria Gąsiewska chciałaby zdobyć wyższe wykształcenie i zdać egzaminy, które zapewnią jej dyplom. Czyżby pozazdrościła znajomym i chciała zaznać trochę studenckiego życia?

Tak kiedyś wyglądała Wiktoria Gąsiewska. Teraz to gorąca bomba! [ZDJĘCIA]

PIERWSZY RAZ Kasi Węsierskiej na... wrotkach | ESKA XD - Fit vlog #55

Wiktoria Gąsiewska - wykształcenie

Jakie wykształcenie ma Wiktoria Gąsiewska? Gwiazda jak dotąd nie rozpoczęła żadnych studiów. Po zdaniu egzaminów dojrzałości Wiktoria skupiła się na swojej karierze. Wiktoria Gąsiewska nie ma więc wykształcenia wyższego. Jednak teraz postanowiła to zmienić. Aktorka planuje eksternistyczne zaliczenie szkoły, zamiast kilkuletnich studiów. Co to oznacza w praktyce? Dyplom może zdobyć m.in. dzięki swoim sukcesom i doświadczeniu w zawodzie. Tym Wiktoria może pochwalić cię, jak mało kto. Istnieje opcja odbycia egzaminów, które w danej szkole/uczelni są obowiązkowe i dodatkowo pokazanie swojego dorobku artystycznego. Jaki kierunek wybrała Wiktoria? Wielu mogło się tego spodziewać. Oczywiście chodzi o szkołę aktorską.

Wiktoria Gąsiewska w zmysłowym body. Aktorka kusi kobiecymi kształtami