Anja Rubik

i

Autor: WBF / Screen/Instagram/@adriansteirn

Wiadomo z kim spotyka się Anja Rubik. Możecie go znać

2022-03-23 16:43

Topowa Polska modelka zaskoczyła wszystkich. Gwiazda, pilnie strzegąca swojego życia prywatnego, umawia się z mężczyzną, który już wcześniej pojawił się w życiu modelki. To fotograf i filmowiec podróżujący po świecie.

Anja Rubik wróciła niedawno z Ukrainy, gdzie fotografowała zabytki UNESCO oraz pomagała lokalnej społeczności w walce ze skutkami wojny. Modelka w wywiadzie z „The Wall Street Journal” wyznała, że nie była tam sama, towarzyszył jej partner.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Odważny gest Anji Rubik. Rzuciła wszystko i pojechała do Lwowa

Serce Anji Rubik jest zajęte. Modelka spotyka się z australijczykiem

Gwiazda światowych wybiegów kilka lat temu rozstała się z serbskim modelem Sashą Knezevicem. Do rozwodu doszło w 2011 roku. Od tamtej pory media jeszcze bardziej interesują się życiem uczuciowym modelki. Swego czasu głośno było o jej związku z australijskim artystą Adrianem Steirnem. W 2018 roku Anja podobno rozstała się z fotografikiem, ponieważ – jak podały media – dzieliła ich zbyt duża odległość. Oboje byli bardzo zapracowani. Adrian większość czasu spędzał w Australii, a Anję pochłonęła praca nad książką.

Adrian wrzucił 5 dni temu na Instagram zdjęcia z Ukrainy, co sugeruje, że mógł przebywać tak razem z Anją. Jak donoszą dziennikarze „Pudelka”, Anja i Adrian przeszli w swoim związku kryzys, jednak nigdy się nie rozstali. Para nadal się spotyka, a co więcej, prowadzą wspólne życie w Kapsztadzie (RPA).

Sonda
Czy Anja Rubik i Adrian Steirn pasują do siebie?
Paweł Deląg, Anja Rubik, Daniel Olbrychski, Marcin Gortat i Jerzy Buzek apelują w sprawie Ukrainy