Viola Kołakowska o chorobie dziecka. „Nie pomyślałabym, że będę się cieszyć z tego”

2021-12-03 8:28 AM
Viola Kołakowska
Autor: WBF

Viola Kołakowska odważnie mówi, co myśli i swoje teorie chętnie głosi w mediach społecznościowych. Aktywnie udziela się zwłaszcza teraz, gdy panuje koronawirus. Kołakowska jest sceptycznie do niego nastawiona i przede wszystkim apeluje, by się nie szczepić! Publicznie skrytykowała nawet Piaska, który walczył z Covid-19. Teraz na instagramowym profilu odniosła się do choroby swojego dziecka. Jej słowa zaskakują!

Viola Kołakowska publicznie wyraża swoje dość kontrowersyjne poglądy. Jest przeciwniczką szczepień przeciwko Covid-19 i na każdym kroku potępia znane osoby, które postanowiły przyjąć szczepionkę.

Na Insta Story Viola Kołakowska znów zaskoczyła, tym razem odniosła się do choroby swojego dziecka. Co prawda nie chodzi o koronawirusa, ale jej słowa są równie kontrowersyjne i zaskakujące, co te o pandemii.

W życiu nie pomyślałabym, że będę się cieszyć z tego, że moje dziecko ma rotawirusa. W świecie, gdzie mamy tylko jedno schorzenie, nagle pojawia się on... Yuhu jesteśmy uratowani. Natura wciąż odpowiada na życie. Po nieprzespanej nocy szczęśliwa, że moje dziecko ma nadal szansę budować naturalną odporność. Wdzięczność za wszystkie doświadczenia wirusy bakterie grzyby mikro i makro, świat dzięki którym w ogóle żyjemy. Idźcie do lasu i wdychajcie prawdę niech was upaja i uwalnia 

- pisała.

Co sądzicie o jej poglądach?

QUIZ: Znasz wszystkie plotki z tygodnia?

Pytanie 1 z 6
Gdy ostatnio Kim Kardashian i Pete Davidson pokazali się razem, komik miał...
Sara James jak Rihanna w ESKA Live! Ciarki gwarantowane

Zobacz też: Kontrowersyjne fotki Miley Cyrus

NAJNOWSZE