Vin Diesel z córką na premierze "Fast And Furious: Spy Racers". Similce idzie w ślady taty

2019-12-09 11:13 mw
Vin Diesel i Similce Diesel na premierze Fast and Furious: Spy Racers
Autor: Gilbert Flores/Broadimage/Broad Image/East News

Vin Diesel nie jest już jedyną gwiazdą w swojej rodzinie. W ślady popularnego aktora poszła także jego starsza córka, Similce Diesel! Nastoletnia córka Vina Diesela występuje w wyprodukowanym przez Netflix animowanym serialu inspirowanym fabularną serią "Szybcy i wściekli". Produkcja zatytułowana jest "Fast And Furious: Spy Racers" i właśnie miała swoją oficjalną premierę, na której oczywiście nie zabrakło Similce i jej sławnego taty.

Vin Diesel nie jest już jedyną gwiazdą w swojej rodzinie. Nadszedł dzień, kiedy ulubieniec fanów filmowej serii "Fast and Furious" przyszedł na premierę kolejnej produkcji z tej serii jedynie jako osoba towarzysząca :)

Główną gwiazdą tym razem była jego 11-letnia córka, Similce Diesel!

W sobotę 7 grudnia w Universal Cinema w Kalifornii odbyła się uroczysta premiera produkowanego przez Netflix animowanego serialu "Fast and Furious: Spy Racers" ("Szybcy i wściekli: wyścigowi agenci").

Córka Vina Diesela podkłada głos pod jedną z postaci. 11-letnia Similce wciela się w rolę Sissy, młodszej siostry 13-letniego geeka o imieniu Frostee (w tej roli znany z Harry'ego Pottera Luke Youngblood).

DUMNY TATA I PRODUCENT

Pisząc, że Vin Diesel pojawił się z córką na premierze "Fast and Furious: Spy Racers" wyłącznie jako osoba towarzysząca, oczywiście trochę przesadziliśmy. Vin ma w tej produkcji swój niemały wkład - jest producentem animowanej serii Netfliksa.

>> Lourdes Leon częścią wielkiej ORGII w galerii! Córka Madonny szokuje! [VIDEO]

Serial "Szybcy i wściekli: wyścigowi agenci" będzie dostępny na stronach tego serwisu od 26 grudnia 2019 roku.

Produkcja zapowiada się całkiem fajnie i z pewnością jest całkiem sprytnym posunięciem - animowana wersja "Szybkich i wściekłych" przyniesie kolejne pokolenie fanów serii.

Tymczasem starsi fani kultowej serii "Szybcy i wściekli" z niecierpliwością czekają na premierę kolejnej fabularnej części. A ta jest coraz bliżej! Film "Fast and Furious 9" zobaczymy już na wiosnę. Premiera "F&F 9" zapowiedziana jest na 20 maja 2020.

52-letni Vin Diesel ma trójkę dzieci: 11-letnią Similce (prawdziwe imię to Hania), 9-letniego syna Vincenta i 4-letnią Pauline. Mamą dzieci jest Paloma Jiménez.

Vin Diesel
Autor: Wiese/face to face/FaceToFace/REPORTER/EastNews

ZOBACZ TEŻ:

NAJNOWSZE