Victoria Beckham olśniła fanów swoim strojem. Taki kolor to u niej rzadkość!

2021-03-08 13:00 AM
Victoria Beckham, Harper Seven Beckham
Autor: Rex Features/East News

Victoria Beckham jest nie tylko projektantką mody, ale także ikoną stylu. Wiele osób od lat podziwia jej szyk, jednak w jej garderobie królują przede wszystkim stonowane odcienie. Dlatego ostatnia fotka na Instagramie podbiła serca wielu internautów. Victoria zaprezentowała się w zupełnie nowej odsłonie!

Victoria Beckham od wielu lat kojarzona jest z szykiem i elegancją. Niektórzy zarzucają jej także zbyt wielki dystans i brak poczucia humoru. Ta kwestia została już jakiś czas temu wyjaśniona, bo Beckham wyznała, że prywatnie jest bardzo radosną osobą.

Victoria Beckham ostatnio chyba poczuła wiosnę, bo na jej instagramowym profilu pojawiła się fotka na której była członkini Spice Girls pozuje w fioletowej sukni maxi. Szykowna kreacja z koronką na dekolcie zachwyciła niemal wszystkich internautów. Victoria w takim kolorze to naprawdę rzadkość!

Brakuje mi biura! W zeszłym roku na produkcji pasuje do kolekcji Wiosna Lato 2021, przymierzam się do jednej z moich ulubionych sztuk 💜 

– podpisała post.

Gwiazdy, które siedziały w więzieniu | ESKA XD #17

Fani byli wprost oczarowani stylizacją projektantki. Pod postem pojawiło się prawie 1000 komentarzy. Wielu fanów swój podziw wyrażało za pomocą emotek w kształcie serca. Znaleźli się też i tacy, którzy stwierdzili, że tylko Victoria najlepiej prezentuje swoje ubrania.

A Wam jak podoba się Victoria Beckham w takiej odsłonie?

Myślicie, że powinna częściej nosić taki kolor?

NAJNOWSZE