Victoria Beckham o zaręczynach Brooklyna i Nicoli! Zaangażuje się w organizację wesela?

2020-07-12 10:00 KP
Victoria Beckham
Autor: Christopher Peterson / SplashNews.com/East News

Zaręczyny Brooklyna Beckhama i Nicoli Peltz to najgorętszy news tego weekendu. Syn Victorii i Davida Beckhamów ma za sobą mnóstwo głośnych związków, jednak wygląda na to, że w końcu trafił na tę jedyną. A na ustatkowanie syna od dawna liczyli jego znani rodzice. Victoria Beckham nie ukrywa, że jest bardzo szczęśliwa, że tak właśnie potoczyły się sprawy.

Brooklyn Beckham i Nicola Peltz zaręczeni! W ten weekend celebryta i jego wybranka osobiście pochwalili się w sieci swoimi zaręczynami, o czym donosiliśmy już na Hotplota.pl. To o tyle zaskakujące, że dotąd syn Davida i Victorii Beckhamów słynął raczej ze swobodnego podejścia do związków. Co się zmieniło?

Najwyraźniej 21-letni Brooklyn Beckham trafił na odpowiednią dziewczynę. Po bardzo burzliwym związku z Haną Cross w listopadzie ubiegłego roku paparazzi po raz pierwszy przyłapali go w towarzystwie 25-letniej aktorki i modelki, Nicoli Peltz. W ciągu kilku miesięcy para zdążyła razem zamieszkać i kilka razy wyznawać sobie na Instagramie miłość.

>> Brooklyn Beckham wyznaje miłość Nicoli Peltz! Naprawdę chce wziąć ślub?

Brooklyn Beckham i Nicola Peltz zaręczeni

Wygląda na to, że wyznania nie były na wyrost, bo Brooklyn Beckham i Nicola Peltz naprawdę są w sobie absolutnie zakochani, co potwierdzili ogłoszeniem zaręczyn. Fani natychmiast zaczęli zastanawiać się, co o oświadczynach – bądź co bądź młodego syna – sądzą jego słynni rodzice. Victoria i David Beckham odetchnęli jednak z ulgą, że Brooklyn kończy etap głośnych romansów.

Swoje zadowolenie ze stanu rzeczy wyraziła Victoria Beckham, publikując na swoim profilu na Instagramie zdjęcie pary.

Najbardziej ekscytująca wiadomość! Nie możemy być szczęśliwsi, że Brooklyn i Nicola biorą ślub! Życzymy miłości i życia w szczęściu.

Przyszła teściowa wyraźnie przypadła do gustu Nicoli, która w komentarzu napisała:

Kocham cię bardzo, Victorio, jestem najszczęśliwszą dziewczyną.

Myślicie, że to naprawdę związek na całe życie?

NAJNOWSZE