Victoria Beckham definitywnie odcina się od Spice Girls? „To nie była twoja pasja”

2021-01-13 15:00 AM
Victoria Beckham, Harper Seven Beckham
Autor: Rex Features/East News

Zespól Spice Girls do którego należała Victoria Beckham oficjalnie zakończył swoją działalność w 2000 roku. Wówczas każda z dziewczyn poszła w swoją stronę. Następnie w 2018 roku cztery z nich ogłosiły, że wyruszają w trasę koncertową po Wielkiej Brytanii. Zabrakło tylko jednej… Victoria Beckham od początku nie była przekonana do pomysłu koleżanek z zespołu. Teraz ponownie wraca do sprawy. Czy to definitywny koniec jej kariery jako piosenkarki?

Jak to na początku nowego roku była, wiele osób robi podsumowania roku a niektórzy nawet i życia. Do tej drugiej grupy należy projektantka Victoria Beckham, która niegdyś należała do zespołu Spice Girls. Victoria napisała list do samej siebie w którym nawiązuje do zespołu i swoich planów na przyszłość. I choć o zespole wspomina, to nie w kategoriach powrotu do niego.

Na łamach brytyjskiego Vogue, Victoria Beckham opublikowała list w którym piszę do samej siebie. Projektantka zwraca się do siebie w przyszłości, dzięki czemu podsumowuje swoje dotychczasowe osiągnięcia.

Wielu jej fanów wciąż żyje nadzieją, że Beckham zmieni zdanie i wspomoże członkinie zespołu, a Spice Girls odnowi działalność. Niestety wiele wskazuje na to, że to bardzo odległe marzenie a wręcz nierealne. W liście Victoria Beckham nawiązała do zespołu, dając jasno do zrozumienia, że to co było to już dawno za nią.

ESKA XD #013

Chociaż śpiewanie i taniec był dla ciebie zabawą, to nie była to twoja pasja. Nadszedł czas, aby odejść od bycia Spice Girls.

– pisała, dodając, że zamknięcie rozdziału, który mocno na nią wpłynął było dla niej bardzo przerażającym doświadczeniem.

Jeśli faktycznie Victoria Beckham zdecyduje się definitywnie odciąć się od zespołu to będzie to wielkie rozczarowanie nie tylko dla fanów ale także dla dziewczyn ze Spice Girls. Jeszcze niedawno Mel C twierdziła, że Victoria Beckham jest bliska podjęciu decyzji o ponownym dołączeniu do grupy.

NAJNOWSZE