Vanessa Hugdens w skąpym bikini. Hot fotka zgarnęła prawie MILION lajków!

2021-07-20 15:00 AM
Vanessa Hudgens
Autor: Backgrid/East News

Vanessa Hudgens doskonale wie, co zrobić by fani zatrzymali się na jej Instagramie. Byłą gwiazdę Disneya na Insta obserwuje ponad 41 milionów osób. To sporo, więc przy takiej ilości followersów, Vanessa starannie dobiera wrzucane posty.

W social mediach Vanessy Hudgens znaleźć można zarówno naturalne fotki, jak i te pozowane. Jedne i drugie przyciągają uwagę internautów. Ostatnia fotka, która wzbudziła niemały zachwyt to zdjęcie, na którym Hudgens pozuje w skąpym bikini z chustą na głowie. Kolorowa stylizacja zachwyciła wielu fanów.

Vanessa Hudgens zebrała prawie milion polubień. Dla porównania niektóre posty wrzucane przez Kim Kardashian nawet tyle nie uzbierały. Choć oczywiście w większości przypadków, fotki Kim mają znacznie więcej lajków, to biorąc pod uwagę fakt, że Vanessę obserwuje 41 milionów osób, a Kim 236 mln, Vanessa ma niemały powód do dumy!

Liczba polubień przy fotce w bikini pokazuje też, że fani potrafią zachwycić się naturalnym pięknem. Zdjęcie opublikowane przez 32-letnią aktorkę to fotka, która nie jest szczególnie pozowana. Zrobiona w lustrze, prawdopodobnie przed wyjściem nad wodę!

Jak Wam się podoba?

ESKA XD #027 - TOKIO 2020, KRÓLOWA I KONKWISTADOR, ASFALT Z GUMY
NAJNOWSZE