Vanessa Hudgens i Austin Butler ZERWALI po 9 latach związku? Są dowody!

2020-01-14 23:16 nk
Vanessa Hudgens i Austin Butler
Autor: Matt Winkelmeyer/Getty AFP/East News

Vanessa Hudgens i Austin Butler byli razem ponad 9 lat i wszystko wskazywało na to, że piękna aktorka po rozstaniu z Zackiem Efronem odnalazła swoją prawdziwą drugą połówkę. Niestety, wszystko wskazuje na to, że ten związek też przeszedł już do historii. Co o tym świadczy? Przede wszystkim relacje znajomych Nessy!

Po tym, jak film High School Musical stał się światowym hitem Vanessa Hudgens i Zac Efron byli ulubioną parą całego świata. Kiedy się rozstali, fani byli w szoku i nie wierzyli, że tych dwoje może znaleźć sobie lepszych partnerów, niż oni sami dla siebie wzajemnie. A jednak, Nessa dość szybko znalazła nową miłość. We wrześniu 2011 roku gwiazda zaczęła spotykać się z młodszym od siebie o trzy lata aktorem. Wyglądało na to, że Austin Butler jest miłością jej życia. Czyżby jednak ta miłość właśnie wygasła?

Vanessa Hudgens i Austin Butler rozstali się?

Wszystko wskazuje na to, że Vanessa i Austin nie są już razem. Czy po dziewięciu latach ich związek się zakończył?

Vanessa i Austin oficjalnie zerwali, a Vanessa opowiada swoim najbliższym o ich rozstaniu.

- powiedziała osoba z otoczenia aktorki w rozmowie z amerykańskim magazynem Us Weekly.

Na to, że związek dobiegł końca, zdają się świadczyć także posty Hudgens na Instagramie. Tam od dawna nie pojawia się Butler. Wiadomo na pewno, że para spędziła osobno święta Bożego Narodzenia - Vanessa była w tym czasie z przyjaciółmi w Szwajcarii. Wśród uczestników wyjazdu nie było Austina.

Myślicie, że tych dwoje jeszcze do siebie wróci? Przecież miał być ślub!

Wyświetl ten post na Instagramie.
I love matching 😝 Post udostępniony przez 🔮Vanessa Hudgens🔮 (@vanessahudgens)
NAJNOWSZE