Usher został ojcem po raz trzeci! Jego dziewczyna urodziła córkę

2020-10-01 13:27 kp
Usher
Autor: Invision/Invision/East News

Dzień bez nowej gwiazdorskiej pociechy byłby ostatnio dniem straconym! Tym razem gratulację wysyłamy do Ushera, który właśnie doczekał się swojego trzeciego dziecka. Jak muzyk poinformował osobiście w sieci, jego dziewczyna urodziła piękną dziewczynkę. Szczegóły znajdziecie na Hotplota.pl.

Po Zaynie Maliku, Justinie Timberlake'u i Kevinie Harcie do grona świeżo upieczonych tatusiów dołączył Usher. Informacja o ciąży jego partnerki pojawiła się w mediach zaledwie miesiąc temu, a już teraz para powitała na świecie dziewczynkę.

Usher i jego dziewczyna Jenn Goicoechea są parą od jesieni 2019 roku. Nowo narodzona dziewczyna to pierwsze dziecko pary. Usher jest już natomiast ojcem dwójki dzieci z pierwszego małżeństwa z Tameką Foster - ma dwóch synów: 11-letniego i 12-letniego.

ESKA XD #003

Usher został ojcem

O narodzinach swojego trzeciego dziecka Usher poinformował osobiście na Instagramie. Gwiazdor poszedł w ślady Zayna Malika i opublikował uroczą fotkę z rączką maleństwa.

Czujemy się błogosławieni i pełni miłości wraz z przybyciem naszej pięknej córeczki, Sovereign Bo Raymond. „Isn't She lovely” Steviego Wondera na zapętleniu ❤️ ❤️ ❤️

- napisał, oznaczając swoją lokalizację jako "Niebo na ziemi".

Gratulujemy!

Ile będziesz mieć dzieci? Rozwiąż QUIZ i sprawdź, co szykuje przyszłość!

Pytanie 1 z 12
Ile masz lat?
NAJNOWSZE