Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2016: DJ Adamus odchodzi z programu! Kto będzie nowym jurorem TTBZ?

2016-01-06 17:29
Ceremonia Otwarcia MŚ w Siatkówce 2014 - próby - DJ Adamus
Autor: Anka Górajka

DJ Adamus o swoim odejściu z programu Polsatu poinformował fanów za pośrednictwem swojego profilu na Facebooku. 

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2016 już niebawem podgrzeje atmosferę. Początkowo wszyscy zastanawiali się, czy program w którym gwiazdy przebierają się za gwiazdy ma w ogóle sens. Okazało się, że był to strzał w przysłowiową dziesiątkę i produkcja co tydzień gromadziła przed telewizorami prawdziwe tłumy.

Jury Twoja Twarz Brzmi Znajomo rzadko się zmieniało. Zmiana nastąpiła tylko raz. Po pierwszej edycji show miejsce Katarzyny Kwiatkowskiej zastąpiła Katarzyna Skrzynecka, która wygrała show. Od tej pory jury było nie do ruszenia. Małgorzata Walewska, Katarzyna Skrzynecka, Paweł Królikowski i DJ Adamus.

DJ zawsze dbał o informacje muzyczne w show. Jego misją było przekazanie widzom jak najwięcej wartościowym niusów. Okazuje się, że zabraknie go w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2016!

ostatni dzien bywa pierwszym nowego... dziekuje wszystkim za 4 sezony programu Twoja twarz brzmi znajomo w 5 edycji nie będzie mnie w składzie Jury.... to były mega ciekawe dwa lata ....Posted by DJ ADAMUS on 4 stycznia 2016

Mówi się, że miejsce DJ’a w jury może zastąpić któryś ze zwycięzców programu. Oznaczałoby to, że uczestników Twoja Twarz Brzmi Znajomo mógłby oceniać Marek Kaliszuk, Stefano Terrazzino lub Bartek Kasprzykowski. Możliwe też, że w programie pojawi się zupełnie nowa osoba.

Kogo chcielibyście zobaczyć w jury Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2016? Piszcie w komentach! :)

dr

NAJNOWSZE